ING Konto Direct

konto bankowe direct z lwemGłównym produktem bankowym ING Banku Śląskiego jest  konto Direct, na którym najbardziej skorzystają osoby, wykonujące większość transakcji przez Internet. W tym artykule sprawdzamy dokładnie, z jakimi opłatami muszą się liczyć właściciele tego konta.

ING Konto Direct z Lwem

admin's rating
9.9
konto bankowe direct z lwem
Koszty 10.0
Bankowość Internetowa 10.0
Polecane 10.0
Inne bonusy 9.6

Plusy

  • 0 zł za prowadzenie i przelewy
  • 0 zł za kartę i bankomaty ING i Planet Cash
  • Zyskaj do 140 zł
  • Do konta możesz otworzyć rachunek oszczędnościowy 2,5%

Minusy

  • Brak

ING Bank Śląski konto internetowe

Zaletą konta Direct jest przede wszystkim brak opłat za prowadzenie rachunku osobistego. Aby jednak tak się stało, konieczne jest spełnienie jednego warunku: dokonanie transakcji kartą na kwotę minimum 300 zł w ciągu miesiąca. Nie będziemy natomiast musieli spełnić wymogu minimalnych miesięcznych wpływów na rachunek, tak jak wymagają inne placówki bankowe. Dużym atutem są też darmowe przelewy i wypłaty gotówki z bankomatów.

Osoby, które zdecydują się na bankowość internetową, mogą skorzystać z programu „Moje rabaty”, który pozwala na wykorzystanie kodów rabatowych w wybranych sklepach oraz konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 2%. Dodatkowo każdy nowy klient otrzyma 100 zł za założenie konta i 40 zł za wykonanie dodatkowych działań. Podczas zakładania konta Direct nie będziemy musieli przedstawić zaświadczenia o zarobkach.

Załóż konto Direct z Lwem w ING

ING Konto

Do dyspozycji posiadaczy konta Direct będzie też karta zbliżeniowa Debit MasterCard, którą można w każdej chwili dezaktywować. Klienci ING Banku Śląskiego między 13 a 18 rokiem życia otrzymają darmową kartę, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Taka karta pozwala na płacenie z podłączonych do niej kont walutowych bez opłat za przewalutowanie.

ING Bank Śląsk zadbał również o wygodę swoich klientów, wprowadzając bankowość mobilną i rozwijając sieć darmowych wpłatomatów. Proponowane aplikacje sprawią natomiast, że korzystanie z konta na telefonie lub tablecie stanie się zdecydowanie łatwiejsze.

Załóż konto Direct z Lwem w ING

Sprawdź aktualny ranking kont osobistych?

Ranking kont osobistychRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl