Inteligo

InteligoInteligo – internetowe konto bankowe prowadzone przez Powszechną Kasę Oszczędności Bank Polski. Inteligo powstało na początku roku 2000 jako system bankowości elektronicznej. Konto rozpoczęło działalność w maju 2001. Od listopada 2002 konta Inteligo prowadzone są przez bank PKO BP. Dzięki posiadaniu tego konta kupisz ubezpieczenie w PZU.

Konto Inteligo przeznaczone jest dla wszystkich klientów, którzy chcą mieć stały dostęp do konta przez Internet. A także przez telefon komórkowy.

Produkty i promocje Inteligo

Konto Inteligo to również oferta dla osób prywatnych. Które w łatwy sposób chcą dysponować swoim domowym budżetem. Oraz dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Inteligo obsługuje:

  • Transakcje i operacje bankowe;
  • Usługi kredytowe, depozytowe, ubezpieczenia;
  • A także fundusze inwestycyjne, obligacje, doładowania telefonów komórkowych;
  • Oraz usługę płatności za zakupy internetowe.

Konto indywidualne Inteligo daje wiele korzyści:

  • 0 zł za prowadzenie konta;
  • 0 zł za przelewy krajowe oraz zlecenia stałe – realizowane samodzielnie przez internet;
  • 0 zł za kartę wystarczą płatności bezgotówkowe kartą na min 100 zł miesięcznie. Rozliczone w okresie, za który pobierana jest miesięczna opłata za kartę;
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego i BZ WBK.

Produkty i promocje Inteligo

Założenie konta możliwe jest tylko przez internet. Inteligo nie posiada stacjonarnych oddziałów. Jedynie część spraw na przykład wpłatę gotówki załatwisz w PKO BP. Konto jest proste w obsłudze a aplikacja mobilna to IKO dobrze znane z PKO BP.

Pożyczka gotówkowa Inteligo

W ofercie Inteligo dostępna jest również pożyczka gotówkowa. Pożyczkę możemy przeznaczyć na dowolny cel. W Inteligo można uzyskać do 20 000 zł. Na okres kredytowania do 96 miesięcy.

Przy tej ofercie spłatę pożyczki można rozpocząć nawet po trzech miesiącach od jej otrzymania. Bez przedłużenia okresu kredytowania.

Pożyczka jest dostępna dla Właścicieli rachunków indywidualnych, którzy są stałymi klientami Inteligo. W celu otrzymania pożyczki wystarczy wypełnić wniosek online lub skorzystać z pomocy konsultanta.

Produkty i promocje Inteligo

Inteligo logowanie

Proces logowania do serwisu internetowego Inteligo wygląda następująco:

Podczas każdego logowania do serwisu iPKO lub Inteligo. Klient podaje numer klienta lub loginu i hasła. Następnie trzeba będzie zweryfikować obrazek bezpieczeństwa, wybrany wcześniej, podczas pierwszego logowania. Jest to zabezpieczenie, które wprowadził Bank. W celu dodatkowego zwrócenia uwagi na kwestie związane z bezpiecznym korzystaniem z bankowości internetowej.

PKO Inteligo

PKO Bank Polski ma swoją internetową odnogę, czyli Bank Inteligo. Funkcjonujący na rynku już od lat, w ostatnim czasie przeszedł intensywny lifting. Oferuje kilka produktów, które mogą zainteresować klientów, zdecydowanych na bankową samoobsługę. Bank Inteligo oferuje konta bankowe dla klientów indywidualnych (osobiste, młodzieżowe, wspólne). Oraz konta firmowe dla małych i średnich firm. Poniżej zostały zestawione konta bankowe oferowane przez PKO Inteligo.

  • Konto Inteligo – indywidualne;
  • Konto firmowe Inteligo;

Produkty i promocje Inteligo

Inteligo SWIFT

W Inteligo w prosty sposób zrealizujesz przelewy walutowe kierowane na rachunki banków zagranicznych oraz banków krajowych. W celu dokonania wpłaty lub przelewu na rachunek Inteligo za granicą. Konieczne jest użycie międzynarodowego kodu w systemie SWIF. Kod SWIFT Inteligo

BPKOPLPWRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl