Jak rozliczyć się z pracy w Holandii?

Polonia w Holandii liczy około 300 tys. osób. Jest to jeden z najczęściej uczęszczanych krajów przez naszych rodaków i miejsce do pracy. Niderlandy kojarzą nam się z pracą sezonową, m.in. w ogrodnictwie i rolnictwie. Praca ta choć jest ciężka, to zagraniczni pracodawcy potrafią płacić naprawdę dobre pieniądze. Legalna praca to także obowiązki. Jednym z nich jest rozliczenie się z holenderskim urzędem skarbowym. Za jego brak Belastingdienst może nałożyć kary finansowe na podatnika. Przeczytaj o tym, jak rozliczyć się z pracy w Holandii szybko i bezpiecznie.

Pobierz i wypełnij dokumenty, a Borsuk Podatki zajmie się resztą

Dochody w Holandii muszą zostać rozliczone. W kraju Niderlandów, tak jak w Polsce, także potrącane są składki na poczet podatku dochodowego. Polacy mogą starać się o zwrot podatku z Holandii, który w wielu przypadkach przekracza kwotę 1000 euro. Ostateczna suma zależy od osiąganych dochodów i ulg podatkowych, które przysługują podatnikom. To między innymi ulg na dziecko czy koszty nauki. Szybko, łatwo i bezpiecznie odzyskasz swoje pieniądze razem z biurem rozliczeń zagranicznych Borsuk Podatki. Wejdź na stronę internetową, pobierz dokumenty, a następnie je wypełnij i odeślij. Specjaliści z prawa podatkowego zajmą się resztą. Przygotuj wymagane dokumenty m.in. skan karty podatkowej jaaropgave, na której widnieją informacje o osiągniętych dochodach i potrąconych składek na podatek dochodowy. Otrzymaj pieniądze ze zwrotu podatku nawet w 3 miesiące z Borsuk Podatki!

Kary za nierozliczenie podatku w Holandii. Uniknij nieprzyjemności i rozlicz się z Belastingdienst

Tak, jak wcześniej zostało wspomniane, holenderski urząd skarbowy ma prawo do nałożenia kary na podatnika, który nie dostarczył wymaganych dokumentów do urzędników. A kary są bardzo wysokie. Mogą wynieść nawet 5 tysięcy euro. Dlatego wezwania z Belastingdienst nie należy ignorować i czym prędzej wypełnić zeznanie podatkowe. Więcej o karach przeczytasz na https://borsukpodatki.pl/jaka-jest-kara-za-nierozliczenie-podatku-z-holandii-w-polsce/ – zachęcamy również do przeczytania reszty wpisów, które merytorycznie wyjaśniają sprawy związane z zagranicznym zwrotem podatku. Skorzystaj z usług Borsuk Podatki. Świadczymy usługi dla Polaków od ponad 20 lat. Nasze doświadczenie pozwoliło na odzyskanie blisko 150 milionów euro z takich krajów, jak Belgia, Holandia, Niemcy, Czechy czy Austria. Nie musisz wychodzić z domu. Zdecyduj się na współpracę z pierwszym, polskim biurem rozliczeń zagranicznych już teraz i uzyskaj pomoc na najwyższym możliwym poziomie.Redakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl