Konto bankowe eKonto Plus mBank

Konto bankowe eKonto Plus mBankeKonto z taryfą Plus to jeden z najpopularniejszych rachunków osobistych w Polsce. Zobacz, ile będzie Cię kosztować prowadzenie tego rodzaju konta bankowego. W tym artykule sprawdzimy też, jak szybko założyć konto w mBanku.

Konto osobiste eKonto Plus mBank

admin's rating
9.9
Konto osobiste eKonto Plus mBank
Koszty 9.9
Bankowość Internetowa 10.0
Polecane 10.0
Inne bonusy 9.8

Plusy

  • 0 zł za prowadzenie
  • 0 zł za wypłaty na całym świecie
  • 0 zł za przelewy, BLIK

Minusy

  • Brak

Konto osobiste mBank

Dobrym rozwiązaniem dla bardziej wymagających klientów będzie eKonto w pakiecie Plus. Za prowadzenie takiego konta osobistego nie będą pobierane opłaty, jeśli nasze miesięczne wpływy wyniosą minimum 1000 zł. Jeśli nie spełnimy tego warunku, wtedy zapłacimy 5 zł miesięcznie. Podobnie będzie, gdy nie dokonamy przynajmniej pięciu transakcji kartą w ciągu miesiąca. W tym przypadku z naszego eKonta Plus zostanie pobrane 4 zł prowizji. Wykonanie wymaganej ilości płatności sprawi, że klient będzie zwolniony z opłat za kartę. 

eKonto w taryfie Plus gwarantuje darmowe wpłaty gotówki i wykonywanie przelewów krajowych w placówkach mBanku. Bezpłatne będzie też wypłacanie środków z bankomatów w całej Polsce i na świecie.

Załóż eKonto PLUS w mBanku

mBank – konto osobiste eKonto Plus

Właścicielem eKonta w pakiecie Plus może być osoba pełnoletnia, która ukończyła 18 lat i posiada obywatelstwo polskie. Jedynym krokiem do otworzenia rachunku osobistego jest wypełnienie wniosku znajdującego się na stronie internetowej mBanku. Nowi klienci mają do wyboru dwa rozwiązania: podpisanie umowy przy kurierze lub potwierdzenie jej za pomocą przelewu.

W pierwszym przypadku skontaktuje się z nami kurier, który dostarczy umowę do podpisania. Swoją tożsamość potwierdzimy za pomocą dowodu osobistego. Jeśli wybierzemy potwierdzenie umowy online, wtedy konieczne będzie wykonanie przelewu w wysokości 1 grosza na rachunek bankowy wskazany we wniosku. Tym sposobem potwierdzimy nasze dane osobowe. Następnie mBank wyśle nam smsa aktywacyjnego, za pomocą którego będziemy mogli uaktywnić swoje konto.

Załóż eKonto PLUS w mBanku

Sprawdź aktualny ranking kont osobistych?

Ranking kont osobistychRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl