Konto bez Granic PKO BP

PKO BP konto bankowe bez granicKonto bez Granic jest dobrym rozwiązaniem dla klientów, którzy chcą aktywnie korzystać z proponowanych usług. Darmowa karta i bezpłatne bankomaty krajowe to zaledwie kilka korzyści, z których mogą skorzystać klienci PKO BP za stałą opłatą pobieraną co miesiąc za prowadzenie rachunku osobistego.

Bankowe Konto bez Granic PKO BP

admin's rating
9.9
PKO BP logowanie stare
Koszty 10.0
Bankowość Internetowa 10.0
Polecane 9.4
Inne bonusy 10.0

Plusy

  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
  • 0 zł za przelewy
  • 0 zł za kartę do konta
  • Umowa kurierem

Minusy

  • Brak

PKO konto

Konto bez Granic, które kilka lat temu pojawiło się w ofercie PKO BP, nie należy do najtańszych. Świadczy o tym wysoka kwota za prowadzenie rachunku osobistego. Niemniej jednak takie konto będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które regularnie korzystają z bankomatów na całym świecie, ponieważ bankomaty krajowe i zagraniczne są darmowe. Atutem jest też brak ponoszenia kosztów za wykonywanie wielu transakcji w oddziale PKO BP i przelewów krajowych przez Internet lub telefon. Wielu właścicieli Konta bez Granic docenia również dużą ilość placówek bankowych, z których można skorzystać w danym miejscu, ale też debet na koncie do 1000 zł przez 30 dni.

Załóż konto bez GRANIC w PKO BP

Konto bez Granic

Posiadacze Konta bez Granic mogą nim swobodnie zarządzać przez Internet lub aplikację mobilną IKO. Wysoko oceniana aplikacja przez użytkowników pozwala na sprawdzenie historii konta, wykonywanych przelewów, ale też płatności telefonem. Dodatkowym udogodnieniem będzie karta płatnicza VISA (PKO Ekspres), którą nowy klient otrzyma do konta osobistego Konto bez Granic. PKO BP zachęca do korzystania z tej karty i wzięcia udziału w programie VISA oferty, w ramach którego możemy otrzymać zwrot części pieniędzy przeznaczonych na zakupy.

Załóż konto bez GRANIC w PKO BP

Sprawdź aktualny ranking kont osobistych?

Ranking kont osobistychRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl