Konto dbNet Premium

Konto dbNet PremiumDeutsche Bank wychodzi naprzeciw potrzebom klientom, proponując im konto osobiste dbNet wzbogacone o nowe produkty i usługi. Konto dbNet Premium pozwala na korzystanie z dedykowanej lokaty i tańszego limitu na rachunku bankowym. Dodatkowo możemy liczyć na atrakcyjniejsze warunki cenowe w zakresie podstawowych czynności bankowych.

Konto dbNet Premium w Deutsche Banku

admin's rating
10
Konto dbNet Premium
Koszty 10.0
Bankowość Internetowa 10.0
Polecane 10.0
Inne bonusy 10.0

Plusy

  • 0 zł za wszystko
  • Dodatkowe oprocentowanie 1,3%
  • Z lokatą 3%!
  • Limit kredytowy do 4300 zł

Minusy

  • Brak

Deutsche Bank Konto osobiste

Konto dbNet Premium jest promocyjną wersją podstawowego rachunku bankowego dbNet w Deutsche Banku. W nowym koncie znajdziemy wiele zmian dotyczących podstawowych paramentów. W związku z tym, posiadacze tego rachunku unikną opłat za prowadzenie rachunku osobistego, obsługę karty debetowej, a nawet wypłaty gotówki z bankomatów do końca 2018 roku. Od 1 stycznia 2019 r. Deutsche Bank będzie pobierał od nas opłaty zgodnie z taryfą dla Konta dbNet. Opłaty za prowadzenie konta w wysokości 20 zł unikniemy, gdy nasze comiesięczne wpływy na konto wyniosą minimum 5000 zł.

Załóż konto dbNET PREMIUM

Nowi klienci będą mogli jednak skorzystać ze specjalnego pakietu Premium, dzięki któremu zyskamy oprocentowanie 3% w skali roku. Atutem jest przede wszystkim to, że na Lokacie Powitalnej możemy ulokować nawet 100 000 zł.  Do dyspozycji nowego klienta będzie też konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,55%. Nowością na rynku pozostaje bez wątpienia rachunek bieżący z oprocentowaniem wynoszącym 1,3%. Warto jednak pamiętać, że promocja ta będzie obowiązywać jedynie do końca 2018 roku.

Konto w Deutsche Banku

Konto dbNet Premium mogą założyć nie tylko ci, którzy zdecydowali się na kontakt internetowy z placówką bankową. Z takim problemem borykają się właśnie posiadacze Konta dbNet, które można otworzyć tylko w jeden sposób. Deutsche Bank pozwala też na złożenie wniosku w oddziale. Osoby, które wybiorą formularz online, zmuszeni będą do aktywacji rachunku bankowego dopiero po podpisaniu umowy, którą dostarczy nam kurier.

Załóż konto dbNET PREMIUM

Sprawdź aktualny ranking kont osobistych?

Ranking kont osobistychRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl