Konto Freemium T-mobile

T-mobile konto bankowe FreemiumUniwersalnym rozwiązaniem dla klientów każdej sieci komórkowej będzie konto Freemium, które znalazło się w ofercie T-Mobile. W ramach tego konta możliwe będzie korzystanie z  wielu przydatnych funkcji, które ułatwią m.in. korzystanie z konta i zarządzanie domowym budżetem. Z jakimi jednak kosztami muszą liczyć się posiadacze tego konta?

Konto bankowe Freemium T-mobile

admin's rating
9.9
Konto bankowe Freemium T-mobile
Koszty 10.0
Bankowość Internetowa 10.0
Polecane 9.5
Inne bonusy 9.9

Plusy

  • 0 zł za prowadzenie i przelewy
  • 0 zł za 3 pierwsze wypłaty z jakiegokolwiek bankomatu na świecie
  • 0 zł za kartę przy obrocie minimum 200 zł miesięcznie
  • Jeśli płacisz rachunki w T-Mobile na czas dostaniesz 1000 zł limitu na koncie

T-Mobile konto

Konto Freemium będzie dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto sporadycznie wykonuje przelewy internetowe i wypłaca pieniądze z bankomatu. Założenie, jak i prowadzenie rachunku osobistego pozbawione jest jakichkolwiek opłat. Podobnie będzie w przypadku realizacji krajowych przelewów internetowych, a także przelewów własnych wykonanych za pomocą bankowości mobilnej lub telefonicznej. Dużo kosztować mogą nas natomiast wypłaty z bankomatów. Pierwsze trzy wypłaty będą darmowe, za każdą kolejną będziemy musieli zapłacić już 6 zł.

Załóż konto Freemium w T-Mobile

T-mobile zapewnia również bezpłatne karty debetowe MasterCard i MasterCard NFC. Do dyspozycji właścicieli konta Freemium będzie system płatności mobilnych BLIK i aplikacja mobilna, która pozwala na wykonanie przelewu lub opłacenie rachunków. Dużym udogodnieniem dla klientów może okazać się Wirtualny Oddział, który umożliwia skorzystanie z rozmowy video z pracownikiem banku.

T-Mobile konto bankowe

Przydatną funkcją dla posiadaczy konta Freemium będzie Menedżer Finansów, dzięki któremu zarządzenie domowy budżetem będzie zdecydowanie łatwiejsze. Wszelkie wydatki możemy przydzielić do konkretnej kategorii i kontrolować, na jaki cel wydajemy najwięcej pieniędzy w ciągu miesiąca. Konto pozwala też na intuicyjne oszczędzanie, dzięki funkcji Auto-uzupełnianie. Każda nadwyżka środków na naszym koncie zostanie przekazana na konto oszczędnościowe, podlegające oprocentowaniu.

Załóż konto Freemium w T-Mobile

Sprawdź aktualny ranking kont osobistych?

Ranking kont osobistychRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl