Konto Jakże Osobiste Alior Bank

Konto Jakże Osobiste Alior BankSztandarowym produktem Alior Banku jest całkowicie bezpłatne Konto Jakże Osobiste. Konieczne jest jednak spełnienia warunku, jakim jest zasilenie rachunku o co najmniej 1500 zł miesięcznie. Jakie jeszcze dodatkowe usługi proponuje Alior Bank?

Konto Jakże Osobiste Alior Bank

admin's rating
9.9
Alior Bank swift
Koszty 9.5
Bankowość Internetowa 10.0
Polecane 10.0
Inne bonusy 10.0

Plusy

  • 0 zł za prowadznie przy wpływach minimum 1500 zł miesięcznie
  • 0 za kartę przy wydatkach kartą minimum 300 zł miesięcznie
  • Dodatkowe konto oszczędnościowe 3%!
  • Dodatkowe korzyści jak: limit na karcie, 1% zwrotu za zakupy, Assistance i inne

Minusy

  • Brak

Alior Bank konto osobiste

Jedną z najważniejszych zalet Konta Jakże Osobistego jest brak opłat za prowadzenie konta, jeśli na rachunek wpływa miesięcznie co najmniej 1500 zł lub klient nie ukończył 26 roku życia. W przeciwnym razie konieczne będzie uiszczenie opłaty w wysokości 10 zł. Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na minimalną kwotę 300 zł w ciągu miesiąca zwalnia klienta z opłat za kartę. Właściciel Konta Jakże Osobistego nie będzie musiał natomiast martwić się o prowizje za dokonanie przelewów krajowych przez Internet.

Załóż konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Alior Bank oferuje też pakiet korzyści, spośród którego klient może wybrać 2 usługi, za które nic nie zapłaci. W zestawie usług znajdziemy m.in. darmowe wypłaty z bankomatów krajowych, ubezpieczenie podróży zagranicznych, wyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego dla maksymalnego wkładu 20 000 zł, program Mastercard priceless specials.

Konto osobiste w Aliorze

Właściciele Konta Jakże Osobistego otrzymają dostęp do systemu płatności mobilnych BLIK, który pozwoli na dokonywanie płatności w sklepie i Internecie. Takie udogodnienie umożliwia też wypłacanie gotówki w dowolnym bankomacie bez użycia karty. Program Zwrotu 1% z pewnością przypadnie do gustu osobom, które często płacą telefonem. Miesięcznie mogą one dostać 20 zł za płatności telefonem w sklepach stacjonarnych i punktach usługowych.

Tego typu rachunek można założyć przez Internet, wypełniając wniosek na stronie Alior Banku. W celu weryfikacji danych osobowych zostaniemy poproszeni o dokonanie przelewu w wysokości 1gr na podane konto bankowe. Możliwe jest też złożenie wniosku osobiście w oddziale Alior Banku lub zadzwonienie na infolinię.

Załóż konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Sprawdź aktualny ranking kont osobistych?

Ranking kont osobistychRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl