Konto osobiste Inteligo

Konto osobiste InteligoInteligo zajmuje wysoką pozycję w rankingach usług finansowych w Polsce. Sztandarowym produktem banku jest konto osobiste Inteligo, które wyróżnia się pod względem funkcjonalności i atrakcyjnej oferty dla klientów. Jakie korzyści wiążą się z otworzeniem konta w tej placówce?

Konto osobiste Inteligo

admin's rating
9.8
Konto osobiste Inteligo
Koszty 10.0
Bankowość Internetowa 10.0
Polecane 10.0
Inne bonusy 9.0

Plusy

  • 0 zł za prowadzenie
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO i WBK Banku Zachodniego
  • 0 zł za kartę
  • Aplikacja IKO

Minusy

  • Brak dodatkowych bonusów

Inteligo konto

Otworzenie rachunku osobistego w Inteligo wiąże się z wieloma korzyściami, w tym darmowym prowadzeniem konta, brakiem opłat za wykonywanie przelewów krajowych, bezpłatnym wydanie karty debetowej. Klienci mogą być też zwolnieni z opłat za obsługę karty, pod warunkiem, że dokonają transakcji bezgotówkowych za minimalną kwotę 100 zł co miesiąc. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z najniższych progów proponowanych przez polskie instytucje bankowe. Zaletą konta osobistego Inteligo jest bez wątpienia możliwość wyboru kilku kart płatniczych. W standardowej ofercie znajdziemy kartę debetową Visa Electron i kartę MasterCard PayPass, pozwalającą na dokonywanie płatności zbliżeniowych.

Załóż konto osobiste Inteligo

Opłatom podlegać będzie niestety wykonywanie przelewów. Wysłanie pieniędzy z oddziału Inteligo może nas kosztować 4 zł. Za każdy przelew definiowany do ZUS lub US zapłacimy natomiast 5 zł. O ile darmowe jest wykonywanie przelewów krajowych, o tyle realizacja przelewów zagranicznych będzie już płatna.

Konto bankowe Inteligo

Na korzyść konta osobistego Inteligo przemawia nowoczesny i czytelny panel internetowy, który umożliwia tworzenie dowolnej liczby subkont. Dużym udogodnieniem będzie też wyszukiwarka transakcji, która pozwala na szybkie i wygodne odnalezienie wykonanych płatności. Ponadto klienci mogą zarządzać swoimi pieniędzmi za pomocą aplikacji mobilnej IKO. Ciekawą opcją wydają się też powiadomienia SMS lub email w przypadku nastąpienia jakichkolwiek zmian na rachunku osobistym Inteligo.

Załóż konto osobiste Inteligo

Sprawdź aktualny ranking kont osobistych?

Ranking kont osobistychRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl