Konto oszczędnościowe Nest Bank

Nest Bank konto oszczędnościoweNest Bank zwany wcześnie jako Smart Bank. Rozpoczął swoją działalność 28 października 2016 r. Właścicielem marki jest brytyjski fundusz inwestycyjny AnaCap. Nest Bank kieruje swoją ofertę przede wszystkim do rodzin. Z banku mogą również korzystać osoby prywatne, a także małe przedsiębiorstwa. W ofercie banku można zatem znaleźć niedrogie rachunki osobiste i firmowe oraz atrakcyjne produkty oszczędnościowe.

Konto oszczędnościowe Nest Bank

admin's rating
10
Konto dla firm Nest Bank
Oprocentowanie 10.0
Maksymalna kwota 10.0
Bankowość Internetowa 10.0
Polecane 10.0

Plusy

  • Premiowane regularne oszczędzanie
  • Nawet do 7% w drugim roku

Konto oszczędnościowe w Nest Banku to nowy rachunek, który służy do regularnego i długoterminowego oszczędzania na przyszłość dziecka. Konto jest dostępne dla posiadaczy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w przez Nest Banku.

Posiadacze Konta mogą wziąć udział w promocji z możliwością uzyskania premii pieniężnej. Jej wysokość zależy od liczby posiadanych przez uczestnika dzieci oraz okresu regularnego oszczędzania na Koncie.

Premia w ramach Konta jest wypłacana uczestnikowi promocji za każdy rok oszczędzania. Z zadeklarowanym okresie oszczędzania, o ile w danym roku uczestnik spełni warunki uzyskania premii.

Premia w wysokości 7% jest dostępna w drugim roku oszczędzania. Pod warunkiem posiadania i zgłoszenia przez uczestnika promocji czworga lub więcej dzieci.

Premia 7% jest liczona od sumy zadeklarowanych miesięcznych wpłat na Konto w drugim roku oszczędzania. Stawki, wg, których obliczana jest premia w pierwszym oraz w trzecim i kolejnych latach oszczędzania. W zależności od liczby posiadanych przez uczestnika promocji dzieci, określa regulamin promocji.

Premia wypłacana jest po zakończeniu każdego roku oszczędzania na konto Nest Rodzinne Oszczędności. Oraz podlega standardowemu oprocentowaniu z miesięczną kapitalizacją odsetek.

Najlepsze konto oszczędnościowe

Załóż konto oszczędnościowe Nest Bank

Uzyskanie premii w danym roku oszczędzania zależy od spełnienia przez posiadacza Konta następujących warunków:

  1. Po pierwsze należy zadeklarować kwotę, jaką będziemy wpłacać na konto. Zadeklarowana kwota nie może być zbyt niska ani zbyt wysoka. Minimalna kwota to 50 zł, a maksimum 200,300 albo 600 zł. Wszystko zależy czy zadeklarujemy chęć do przystąpienia do promocji na 15,10 lub 5 lat;
  2. Po drugie pieniędzy z konta nie możemy ruszać. Nie możemy również zejść z saldem poniżej wysokości dokonanych wpłat. Za to możemy wpłacić na konto wyższą kwotę niż zadeklarowaną;
  3. Po trzecie wysokość premii zależy od dwóch czynników: tego, jak długo oszczędzamy oraz ile mamy dzieci;
  4. Po czwarte w czasie trwania promocji musimy mieć wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dla celów marketingowych oraz kontaktowanie się telefonicznie lub za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w celach marketingowych.

W przypadku nie spełnienia warunków promocji w danym roku to bank nie wykluczy nas z promocji. Jedynie może zdegradować ponownie do pierwszego roku oszczędzania. Szczegółowe warunki promocji i uzyskania premii określa regulamin promocji. 

Rodzic, który zgłasza swoje dzieci w ramach promocji powinien przedstawić jedno z następujących dokumentów. Są to między innymi odpis skróconego aktu urodzenia dziecka, ważny dowód osobisty dziecka, ważny paszport dziecka. A także ważna legitymacja szkolna dziecka, karty dużej rodziny bądź dokumentu potwierdzającego.

Załóż konto oszczędnościowe Nest Bank

Dobre konto oszczędnościowe

Obecnie konto oszczędnościowe rodzinne to najlepsza oferta, proponowana przez bank. To konto oszczędnościowe jest dostępne tylko dla klientów, którzy posiadają konto w tym banku. Założenie i prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Konto sprawdza się dla rodzin wielodzietnych dlatego tak wiele rodzin z niego korzysta.

Chciałbyś sprawdzić inne oferty kont młodzieżowych?

Ranking kont oszczędnościowychRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl