Konto Premium T-Mobile

T-Mobile Usługi Bankowe konto PremiumKonto Premium w T-Mobile dedykowane jest osobom aktywnym, które cenią sobie płatności kartą. W ten sposób unikną opłat za większość podstawowych operacji, zyskując przy tym wiele dodatkowych korzyści.

Konto Premium T-Mobile

admin's rating
9.9
T-Mobile Usługi Bankowe konto Premium
Koszty 10.0
Bankowość Internetowa 10.0
Polecane 9.5
Inne bonusy 10.0

Plusy

  • 0 zł za prowadzenie i wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie i Polsce
  • 0 zł kartę do konta przy wydatkach 500 zł miesięcznie
  • 0 zł za przelewy
  • Zwrot 300 zł rocznie

T-Mobile konto internetowe

O ile otwarcie konta Premium jest darmowe, o tyle prowadzenie rachunku osobistego w T-Mobile nie należy do najtańszych. W celu uniknięcia opłat comiesięczne płatności bezgotówkowe dokonane przez klienta muszą przekraczać 500 zł. Bezpłatne będą natomiast przelewy wykonywane przez Internet  lub bankowość mobilną. Właściciele konta Premium nie zapłacą też za przelew zlecony w oddziale T-Mobile, jeśli na rachunek osobisty zostanie wpłacone stypendium lub wynagrodzenie klienta. T-Mobile proponuje też darmowe wypłaty z bankomatów krajowych i zagranicznych.

Załóż konto Premium w T-Mobile

Posiadanie karty debetowej nie jest koniecznością, jednak klient może zdecydować się na wybranie jednej z dwóch dostępnych form: MasterCard i Naklejka Zbliżeniowa. W pierwszym przypadku nie zapłacimy ani za wydanie karty, ani za jej obsługę. Inaczej będzie, jeśli wybierzemy kartę debetową w postaci naklejki do płatności zbliżeniowych. O ile jej miesięczna obsługa będzie całkowicie darmowa, o tyle wydanie Naklejki Zbliżeniowej będzie nas kosztować 15 zł.

Konto bankowe w T-Mobile

Załóż konto Premium w T-Mobile

W pakiecie korzyści T-Mobile znalazła się też aplikacja mobilna, która szczególnie przypadnie do gustu klientom wymagającym i nowoczesnym. Oprócz sprawdzania historii transakcji i wykonywania przelewu posiadacz konta Premium ma możliwość opłacenia rachunku, a nawet zarządzania oszczędnościami. Dzięki aplikacji klient może też sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy bankomat oraz zapłacić za zakupy bez konieczności korzystania z karty debetowej.

Sprawdź aktualny ranking kont osobistych?

Ranking kont osobistychRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl