Konto Proste Zasady Getin Bank

Konto Proste Zasady Getin BankKonto Proste Zasady w Getin Banku jest ukłonem w stronę klientów, którzy cenią sobie prostą i czytelną ofertą rachunku osobistego. W ramach konta nowi klienci mogą wykonywać nie tylko przelewy internetowe, ale również analizy zmian finansowych.

Konto Proste Zasady Getin Bank

admin's rating
10
Konto Proste Zasady Getin Bank
Koszty 10.0
Bankowość Internetowa 10.0
Polecane 9.8
Inne bonusy 10.0

Plusy

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 5% zwrotu do 30 zł miesięcznie
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za kartę i przelewy

Minusy

  • Brak

Getin Bank konto

Posiadanie Konta Proste Zasady w Getin Banku zapewnia wiele korzyści dla klientów. Główną zaletą rachunku jest brak opłat za wykonywanie transakcji internetowych, realizację przelewów stałych i wydanie karty debetowej. Koszty prowadzenia konta osobistego zostaną ograniczone do zera, jeśli dokonamy jednej transakcji bezgotówkowej kartą w ciągu miesiąca.

Załóż Konto Proste Zasady w Getin Banku

Opłatą mogą być obciążane niestety zaawansowane karty: Naklejka zbliżeniowa (10 zł), MasterCard Display i MasterCard Dynamic CVC2 (50 zł). Za dużymi kosztami kryje się jednak funkcjonalność i bezpieczeństwo. Dzięki miniaturowemu wyświetlaczowi na karcie MasterCard Display możliwe staje się szybkie i wygodne sprawdzenie stanu konta. Osoby ceniące bezpieczeństwo powinny wybrać MasterCard Dynamic CVC2, która pozwala na bezpieczniejsze wykonywanie płatności w Internecie. Za darmo otrzymamy natomiast kartę MasterCard PayPass lub Visa Debit.

Konto osobiste Getin Bank

Getin Bank proponuje swoim klientom zaawansowaną bankowość internetową, dzięki czemu bez problemu mogą oni kontrolować wydawane pieniądze, jak i realizować przelewy z dowolnego miejsca w kraju i za granicą. Konto Proste Zasady umożliwia też wykonywanie precyzyjnej analizy zmian finansowych.

Załóż Konto Proste Zasady w Getin Banku

Założenie rachunku osobistego jest niezwykle proste. Wystarczy, że wypełnimy formularz znajdujący się na stronie internetowej Getin Banku lub udamy się do oddziału banku.

Sprawdź aktualny ranking kont osobistych?

Ranking kont osobistychRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl