Kredyt gotówkowy T-Mobile

T-mobile kredyt gotówkowyT-Mobile Usługi Bankowe to nowy podmiot na rynku finansowym. Powstał w wyniku połączenia Alior Sync z operatorem telefonii komórkowe T-Mobile. W Polsce działa od 2014 roku.

Jest to ceniona instytucja, kładąca spory nacisk na dostępność usług w różnym wymiarze. Zarówno online, mobilnie jak i stacjonarnie.

Kredyt gotówkowy T-mobile Usługi bankowe to możliwość pożyczenia nawet 200 000 zł. Na okres maksymalnie 120 miesięcy. Górny limit sumy niewymagającej zabezpieczenia to 150 000 zł. Kredyt udzielany jest w złotówkach. Aby móc z pozytywnym skutkiem aplikować o zobowiązanie, nie trzeba posiadać rachunku Tmobile. Wnioskując o kwotę nie wyższą niż 3 500 zł. Można dokonać pełnych procedur i sfinalizować transakcję w przeciągu zaledwie 10 minut.

T-Mobile kredyt gotówkowy

admin's rating
9.2
T-Mobile kredyt gotówkowy
Oprocentowanie 7.8
Maksymalna kwota 10.0
Maksymalny okres kredytowania 10.0
Polecane 9.0

Plusy

 • Bez zaświadczeń o dochodach
 • Bez wizyty w oddziale

Minusy

 • Oprocentowanie 16,93%

T-Mobile kredyt

Korzystając z T-Mobile Usługi Bankowe mamy do dyspozycji dwa typy kredytów gotówkowych. Kredyt do 200 000 zł bez zaświadczeń o dochodach. Oraz szybki kredyt na małe kwoty, dzięki któremu pożyczymy już 3500 zł nawet w dziesięć minut. Oba kredyty można uzyskać bez konieczności wizyty w oddziale – wystarczy złożyć wniosek online.

Pożyczka online T-Mobile Usługi Bankowe – parametry:

 • Kwota kredytu: do 200 000 zł;
 • Spłata: do 10 lat;
 • Koszt kredytu: RRSO od 16,93%;
 • Bez zaświadczeń o dochodach;
 • Bez wizyty w oddziale;
 • Pieniądze nawet w 1 dzień.

Uzyskanie kredytu do 3 500 zł w T-Mobile Usługi Bankowe jest teraz jeszcze szybsze i łatwiejsze. Wystarczy wypełnić formularz, podając podstawowe dane pozwalające określić zdolność kredytową. Bank wydaje decyzję kredytową i jeśli jest ona pozytywna – ustala indywidualne warunki oferty. Umowa kredytowa zawierana jest za pomocą tzw. przelewu weryfikacyjnego. Klient przelewa kwotę 1 zł ze swojego konta w dowolnym banku na rachunek wskazany w umowie kredytowej. Następnie kwota pożyczki trafia do kredytobiorcy.

Warunki T-mobile kredytWarunki otrzymania kredytu:

 • Miejsce zamieszkania na terenie Polski;
 • Dochód z tytułu umowy o pracę lub inny;
 • Pełnoletniość;
 • Posiadanie dowodu osobistego;
 • Zdolność kredytowa.

T-Mobile Kredyt gotówkowy online

Kredyt online to kredyt gotówkowy dostępny w całości przez Internet. Gotówkę dostajemy bez wychodzenia z domu i bez odwiedzania bankowego oddziału.

Złóż wniosek o kredyt gotówkowy w T-Mobile

T-Mobile oferuje nam kredyt gotówkowy w kwocie do 200 000 zł. Na okres kredytowania od 3 miesięcy do 10 lat. Taki kredyt możemy dostać online bez konieczności wychodzenia z domu. Jak i również pieniądze możemy otrzymać tego samego dnia. Pożyczkę możesz otrzymać nie przedstawiając żadnych zaświadczeń o dochodach. Firma co jedynie sprawdza klientów w BIK.

W celu uzyskania kredytu gotówkowego w T-Mobile online:

 1. Należy wypełnić wniosek internetowy znajdujący się na stronie pożyczkodawcy. Podasz w nim swoje dane osobowe i informacje o źródłach Twojego dochodu. Oraz określisz, jaki kredyt Cię interesuje;
 2. Wstępna decyzja dotycząca przyznania kredytu zostanie podjęta już w trakcie wypełniania przez Ciebie wniosku;
 3. Po wysłaniu wniosku skontaktuje się z Tobą nasz konsultant;
 4. Konsultant zweryfikuje dane podane we wniosku oraz przedstawi szczegółowe warunki oferty;
 5. W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej nastąpi ponowny kontakt telefoniczny i — w zależności od Twojego wyboru. Umowa zostanie zawarta w trakcie lub nastąpi umówienie wizyty kuriera, który dostarczy umowę do podpisania;
 6. Środki zostaną przelane na Twój rachunek niezwłocznie po zawarciu umowy przez telefon. Lub po zweryfikowaniu dokumentów, które odeślesz do nas za pośrednictwem kuriera.

Złóż wniosek o kredyt gotówkowy w T-Mobile

Wniosek o kredyt gotówkowy możesz także złożyć w jednej z placówek T-Mobile Usługi Bankowe. A jeśli jesteś już naszym Klientem — za pośrednictwem bankowości internetowej.

Sprawdź nasz ranking kredytów gotówkowych?

Ranking kredytów gotówkowychRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl