Kredyt konsolidacyjny w Getin Banku

Getin Bank kredyt konsolidacyjnyGetin Bank oferuje pełną gamę produktów, wszystkie są dostępne przez Internet. Tak samo jest z kredytem konsolidacyjnym. Dzięki temu można przenieść swój kredyt bez wychodzenia z domu, a przy tym płacić niższą ratę. Tak teraz jest to możliwe, dzięki wypełnieniu krótkiego formularza. Sprawdźmy jednak wcześniej jaką ofertę ma dla Nas Getin Bank.

Kredyt konsolidacyjny w Getin Banku

admin's rating
9.8
Getin Bank kredyt konsolidacyjny
Oprocentowanie 9.5
Maksymalna kwota 10.0
Maksymalny okres kredytowania 9.5
Polecane 10.0

Plusy

  • 0% prowizji od środków konsolidacyjnych
  • Możliwość dobrania gotówki
  • Do 10 lat kredytowania

Minusy

  • Oprocentowanie 15,2%

Getin Bank – kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny w Getin Banku nie ma najniższego oprocentowania na rynku. Jednak można w tej ofercie dostrzec wiele innych plusów. 0 zł za przeniesienie środków z innego banku, 0 zł prowizji. Ponadto bank oferuje dobranie dodatkowej gotówki, co jest ogromną zaletą dla wielu klientów. Ponieważ jak wynika z ankiet, 60% klientów przenosi kredyt do innego banku w celu wzięcia dodatkowej gotówki.

Zmienne oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego

Na całkowite oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego składa się oprocentowanie stałe banku oraz stopy procentowe. Tak więc oprocentowanie w przyszłości może ulec zmianie. Może się obniżyć lub podnieść. Należy o tym pamietać przy wszystkich kredytach, nie tylko konsolidacyjnych.

Sprawdź nasz ranking kredytów konsolidacyjnych?

Ranking kredytów konsolidacyjnych

 Redakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl