Lokata na Nowe Środki Getin Bank

Lokata Nowe Środki Getin BankGetin Bank oferuje wiele produktów finansowych. Jest tak również w przypadku lokat, bowiem w Getinie jest naprawdę duży wybór produktów, dzięki którym można oszczędzać i zarabiać. Jednym z nich jest Lokata na Nowe Środki. Jest to kolejna lokata, w której oprocentowanie przekracza 2%. Przyjrzyjmy się bliżej temu produktowi finansowemu.

Getin Bank Lokata Nowe Środki

admin's rating
9.7
Getin Bank Lokata Nowe Środki
Oprocentowanie 9.2
Maksymalna kwota 10.0
Okres lokaty 9.7
Polecane 9.8

Plusy

  • Oprocentowanie 2,1%
  • Lokata na 4 miesiące
  • Do 200 000 zł

Minusy

  • Tylko dla nowych środków

Lokata na 4 miesiące

Nasze nowe środki mogą pracować i zarabiać w Getinie na lokacie przez 4 miesiące. Większość ofert na rynku jest obecnie do maksymalnie 3 miesięcy. Każdy miesiąc ma znaczenie, dlatego też oferta Getinu łapie tutaj duży plus. Minusem jest oczywiście oprocentowanie, ponieważ wiele banków oferuje lokaty z lepszym oprocentowaniem, np. Lokata Happy Idea Banku – 4%.

Getin Bank lokata do 200 000 zł

Szukając plusów tej lokaty nie możemy zapomnieć o maksymalnej kwocie. Jeśli mamy do dyspozycji 200 000 zł to nawet na oprocentowaniu 2,1% można zarobić 1400 zł w 4 miesiące. Warto wziąć pod uwagę lokatę na Nowe Środki w Getin Banku, szczególnie jeśli nie jest się jeszcze klientem tego banku.

Sprawdź aktualny ranking lokat?

Ranking lokat bankowychRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl