Masz problem z uzyskaniem odszkodowania? Zgłoś się do fachowców!

Firmy ubezpieczeniowe często zaniżają wysokości odszkodowań lub odmawiają ich wypłacenia. W takim przypadku warto pomyśleć o skorzystaniu z usług fachowców zajmujących się ściąganiem odszkodowań.

Zwykły Kowalski często nie ma szans w starciu z dużym towarzystwem ubezpieczeniowym. Nie oznacza to jednak wcale, że nie warto walczyć o swoje. W sytuacji, gdy ubezpieczyciel nie wypłaca odszkodowania lub zaproponowana przez niego suma jest rażąco niska, warto wybrać firmy ściągające odszkodowania dla swoich klientów.

Czym zajmują się firmy ściągające odszkodowania?

Firmy zajmujące się ściąganiem odszkodowań, które nazywane są także kancelariami odszkodowawczymi, zajmują się pomocą w odzyskiwaniu odszkodowań. Pracownicy firm tego rodzaju oferują swoim klientom kompleksowe wsparcie dotyczące kontaktów z ubezpieczycielami w przypadku różnych ubezpieczeń – zarówno tych posiadanych przez klienta firmy odszkodowawczej, jak również przy ściąganiu odszkodowań z ubezpieczenia innych podmiotów.

Wraz z firmą ściągającą odszkodowania można uzyskać pomoc przy poniższych typach odszkodowań:

  • odszkodowania komunikacyjne

  • odszkodowania za błędy medyczne

  • odszkodowania za wypadki przy pracy

  • odszkodowania za szkody na nieruchomości

Wobec tego firmy ściągające odszkodowania takie jak AP Odszkodowania mogą pomóc swoim klientom w przypadku różnych typów odszkodowań, które są sprawiają trudności.

Zapłać za usługę po uzyskaniu odszkodowania!

Wiele osób nie podejmuje współpracy z firmami ściągającymi odszkodowania, głównie ze względu na obawę o wysokie koszty. W rzeczywistości jednak firmy ściągające odszkodowania najczęściej pobierają od swoich klientów opłaty za obsługę dopiero po uzyskaniu odszkodowania. Umowa z firmą odzyskującą odszkodowania zawiera wówczas zapis dotyczący kosztów, które najczęściej rozliczane są procentowo, na przykład jako 10 proc. z uzyskanego odszkodowania. Podsumowując, jeśli pojawiają się problemy z uzyskaniem odszkodowania w pożądanej sumie, firmy ściągające odszkodowania służą fachową i kompleksową pomocą.Redakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl