Nest Bank

Nest BankNest Bank oferuje stabilne i godne zaufania produkty. Zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Dnia 28 października 2016 r. doszło do połączenia dwóch silnych marek. Smart Banku połączył się z BIZ bank, dlatego powstał Nest Bank. Który ma być odpowiedzią na potrzeby klientów szukających innowacyjnych rozwiązań w gamie produktów oszczędnościowych i indywidualnych.

Nest Bank to bezpieczna bankowość dla rodzin i małych firm. Bank oferuje szeroką gamę bezpłatnych produktów. A także całodobowy dostęp do usług poprzez Bankowość Internetową i mobilną. Jak i również przytulne placówki, urządzone w sposób, który sprzyja spokojnej rozmowie. A także w planowaniu finansów z konsultantem.

Produkty i promocje Nest Banku

Sieć Partnerska Nest Banku jest młodą siecią, która wystartowała w lipcu 2016 roku. Placówki partnerskie Nest Banku obecne są już w 85 miastach Polski.

Nest Bank to nowoczesny bank dla całej rodziny. Bank swoją ofertę adresuje w główniej mierze do klientów zainteresowanych prostą obsługą finansową możliwą za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Z serwisu internetowego oraz bankowości telefonicznej.

Najlepszym produktem Nest Banku jest rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy Nest Konto. Jest to rachunek darmowy. Nest Konto to 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku. Darmowe jest również wydanie karty debetowej i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Klienci nie zostaną również obciążeni opłatami za przelewy krajowe i europejskie.

Produkty i promocje Nest Banku

Do płatnych usług w NestBanku należą przede wszystkim, operacje wykonywane w oddziale:

 • Przelew w oddziale do innego banku – 5 zł (przez internet 0 zł);
 • Przelew SEPA w Euro w oddziale – 5 zł (przez internet 0 zł);
 • Przelew zagraniczny SWIFT – 0,2% min 20 zł max 200 zł (przez internet 15 zł);
 • Przelew natychmiastowy w oddziale – 5 zł (przez internet 1 zł);
 • Zlecenia stałe w oddziale: zdefiniowanie / modyfikacja / odwołanie zlecenia – 5 zł. Za każdą operację (przez internet 0 zł) .

Zapłacimy także gdy:

 • Zechcemy zmienić numer PIN do karty lub sprawdzić stan konta w bankomatach BZ WBK – 5 zł za każdą taką operację;
 • Pragniemy otrzymywać wyciągi miesięczne z konta w formie papierowej pocztą – 5 zł (wyciąg elektroniczny 0 zł);
 • Wypłacimy gotówkę w bankomacie za granicą – zapłacimy wtedy prowizję 5 zł + ewentualną prowizję za przewalutowanie. W wysokości 3% od kwoty operacji.

Nest Konto to propozycja skierowana do klientów indywidualnych. Na tle wielu innych ofert prezentuje się bardzo korzystanie i atrakcyjnie.

Operacje takie jak: otwarcie i prowadzenie rachunku, przelewy wewnątrz bankowe i zewnętrzne przez Internet. A także wydanie karty płatniczej oraz opłaty za kartę (miesięczna i za wznowienie) są darmowe.

Zakładając konto możemy założyć nie tylko konto oszczędnościowe ale również Nest Lokaty. Lokaty w ramach konta możemy założyć szybko i wygodnie za pośrednictwem bankowości internetowej, jak i mobilnej.

Produkty i promocje Nest Banku

Nest Bank kontakt

Nest Bank SA

ul. Wołoska 24

02-675 Warszawa

Nest Bank infolinia

801-800-188

Dla telefonów stacjonarnych:  22 438-41-41

Nest Bank logowanie

W celu otrzymania kredytu z banku należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej pożyczkodawcy. Doradca skontaktuję się z klientem telefonicznie. W celu spotkania się w placówce. Doradca również poprosi o dostarczenie potrzebnych dokumentów. Weryfikacja odbywa się bardzo szybko a pieniądze szybko się znajdą się na koncie klienta.

Nest Bank opinie

Większość ludzi często zastanawia się, czy usługi udzielane przez Nest Bank ułatwią im życie. Czy też narobią sporo nieprzewidzianych problemów? W tym artykule przytoczę parę pomocnych opinii.

Klaudia 28 lat:

 • Prawie Super…. Jedyny Minus To Brak Natychmiastowych Przelewów W Weekend.

Radek 30 lat:

 • W żadnym innym banku nie zostałem przyjęty w tak przyjemny sposób. Profesjonalna obsługa, konto za zero, dobrze oprocentowane lokaty. Zdecydowanie polecam ten bank.

Ola 35 lat:

 • Tak niskie opłaty powinny być we wszystkich bankach. Założenie konta trwa dosłownie chwilę. Do tej pory żadnych kłopotów z logowaniem i korzystaniem z aplikacji. Na pewno na plus jest darmowe prowadzenia konta, przelewy i wypłaty. Karta też jest bezpłatna. Na kartę czekałem ponad tydzień, ale taki czas oczekiwania to raczej standard również w innych bankach. System przelewów elektronicznych trochę mniej rozwinięty niż u konkurencji, za to pieniądze są przesyłane błyskawicznie. Do tego stosunkowo atrakcyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym

Andrzej 50 lat:

 • Mam od kilku miesięcy dwa konta zwykłe i oszczędnościowe. Wszystko działa idealnie, profesjonalna, bardzo miła i szybka obsługa telefoniczna. Zawsze krótki czas oczekiwania, proste i oczywiste strony internetowe, żadnych opłat, dobre oprocentowanie rachunków i lokat. Jestem bardzo zadowolony.

Marianna 49 lat:

 • Całkowicie za darmo, bez wymogu miesięcznych wpłat czy przelewów, dodatkowo pełnia obsługa internetowa. Nic dodać, nic ująć. Niejedno konto przerobiłam, ale lepszego niż to nie znalazłam.

Produkty i promocje Nest Banku

SWIFT Nest Bank

SWIFT to międzynarodowy wzorcowy kod bankowy. Przy pomocy SWIFT można jednoznacznie zidentyfikować instytuty kredytowe na całym świecie. Nest Bank również taki posiada:

NESBPLPWRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl