PKO Bank Polski

PKO BP PKO Bank Polski jest największym, a zarazem jednym z najstarszych polskich banków. Jest też bankiem uniwersalnym, ukierunkowanym na obsługę zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. W jego ofercie można znaleźć wiele usług. Dających liczne, coraz to nowe możliwości zaspokajające zróżnicowane potrzeby klientów.

PKO Bank Polski jest liderem wśród banków świadczących usługi klientom detalicznym. To znaczy, że mają najwięcej depozytów, rachunków ROR, kart bankowych. Oprócz tego Bank jest ważnym partnerem dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji.

Produkty i promocje online PKO Bank Polski

PKO Bank logowanie

Jeśli chcesz po raz pierwszy zalogować się do konta i rozpocząć aktywne korzystanie z produktów i usług. Postępuj zgodnie z poniżą instrukcją.

 • Na stronie banku przejdź do logowania do serwisu iPKO lub wejdź bezpośrednio na ww.ipko.pl
 • Podaj swój ośmiocyfrowy numer klienta, który znajdziesz na umowie;
 • Wprowadź hasło pierwszego logowania, które:
  • otrzymasz automatycznie SMS-em w trakcie logowania do iPKO;
  • lub znajdziesz w kopercie otrzymanej wraz z umową;
 1. Zmień hasło pierwszego logowania na własne. Hasło, które ustalisz podczas pierwszego logowania, powinno się składać z minimum 8, a maksimum 16 znaków alfanumerycznych. 
 2. Wybierz swój obrazek bezpieczeństwa;
 3. Dostęp do twojego konta jest już aktywny.

Produkty i promocje online PKO Bank Polski

PKO Bank kontakt

 • PKO Bank Polski Spółka Akcyjna — Centrala
 • ul. Puławska 15
 • 02-515 Warszawa

PKO Bank infolinia

Infolinia (czynna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu): 800 302 302

PKO Bank opinie

PKO BP to największy polski bank z wielkimi tradycjami. Bank oferuje całkiem ciekawe produkty dlatego tak wielu ludzi z nich korzysta. Poniżej przedstawiam co sądzą o nim klienci, którzy korzystali i korzystają z ich usług.

Produkty i promocje online PKO Bank Polski

Kamil 22 lat:

 • Mam konto dla młodych i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. Konto, wypłaty, przelewy itp faktycznie za free, jedynie to przelewy natychmiastowe są płatne 5 zł.

Waldemar 60 lat:

 • Ja mam konto w PKO BP ponad 12 lat i z pewną dozą wyrozumiałości stwierdzam, że jest ok.

Agnieszka 32 lata:

 • Każdy członek rodziny ma już konto w PKO. I nie możemy narzekać. Chociaż jeden, stabilny bank.

Beata 36 lat:

 • Ludzie często narzekają na swój bank. Bo tak naprawdę wcześniej nawet nie przeczytali dokładnie swojej umowy a później zdziwieni. W PKO w Oddziale wszystko zostało mi dobrze wytłumaczone, na każde pytanie odpowiedzą i nie ma z Nimi problemu.

Witek 31 lat:

 • Ja mam bardzo dobry kontakt z moim ulubionym doradcą z placówki. PKO to polski bank, pieniądze są w naszych rękach i przez to czuję się bezpiecznie. Produkty są w porządku, przez wiele lat współpracy nie zdarzyło mi się nic złego.

Milena 24 lata:

 • Jestem studentka UW. Niedawno zaczęłam studia i założyłam sobie konto dla młodych, żeby stypendium wpływało. Konto mam darmowe. Za przelewy i wypłaty z bankomatów nic nie płacę.

Produkty i promocje online PKO Bank Polski

SWIFT PKO Bank

Kod SWIFT jest używany do transakcji międzynarodowych. Kod składa się z ciągu ośmiu cyfr i liter i pozwala na zidentyfikowanie banku lub instytucji finansowej. Do której jest przesyłany przelew zagraniczny.

BPKOPLPW

Czego szukają klienci PKO BP w Internecie?

Poniżej lista najczęściej wyszukiwanych zwrotów w Internecie, które dotyczą PKO BP, a ciężko znaleźć na nie odpowiedź. My pomożemy Ci i wyjaśnimy:Redakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl