PKO konto dla młodych

Wielu młodych ludzi stoi przed wielkim trudnym wyborem. Chodzi tu przede wszystkim o założenie pierwszego konta bankowego dla młodych osób. Większość banków oferuje takie konta dla osób od 18 do 26 roku życia. A także oferują konta, które praktycznie są za darmo. Konta dla Młodych objęte są również kilkoma ofertami specjalnymi. W których można zdobyć premie lub ciekawe nagrody. W tym artykule opiszemy czy warto zakładać konto dla młodych w PKO BP.

Konto dla Młodych - PKO BP

admin's rating
10
PKO BP logowanie stare
Koszty 10.0
Bankowość Internetowa 10.0
Polecane 9.8
Inne Bonusy 10.0

Plusy

 • 0 zł za prowadzenie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie
 • 0 zł za przelewy krajowe
 • Bon 100 zł na allegro

Minusy

 • Brak

PKO konto młodzieżowe

PKO BP jest jednym z najstarszych banków, dlatego oferty od tego banku nie można zignorować. Specjalnie dla studentów, uczniów i młodych pracowników bank PKO BP uruchomił atrakcyjny rachunek. To dość ciekawa oferta, zwłaszcza że do konta przysługują dodatkowe bonusy i rabaty. Z których młodzi ludzie chętnie korzystają. Osoby młode, które założą konto w banku nie zapłacą za prowadzenie konta. A także za przelewy internetowe i wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie. A dokonywanie płatności kartą pozwoli obniżyć lub całkowicie znieść opłatę za jej obsługę.

Rachunek dla osób młodych jest stosunkowo tani. Co ważne, większość darmowych usług to usługi podstawowe. Można do nich zaliczyć:

 • prowadzenie rachunku;
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie;
 • krajowe przelewy internetowe.

W celu ułatwienia korzystania z rachunku bank PKO BP w głównej mierze stawia na obsługę internetową i mobilną. Dlatego każda młoda osoba może złożyć wniosek o konto w PKO BP. Obecnie konto możemy założyć:

 • za pomocą internetu. Wypełniając formularz na stronie banki;
 • inną metodą jest podanie niezbędnych danych konsultantowi podczas rozmowy telefonicznej.

W tych dwóch opcjach powyżej Bank PKO BP wymaga złożenia podpisu na papierowej wersji umowy. Dlatego konieczna będzie wizyta w oddziale lub podpisanie dokumentu w obecności kuriera.

 • oferta jest także dostępna w placówkach. Więc cały proces można wykonać na miejscu przy pomocy doradcy.

Posiadacze Konta dla Młodych w PKO, mogą także korzystać z wielu dodatkowych produktów. A także sług i rozwiązań dostępnych w ramach oferty banku. Należą do nich: aplikacja mobilna IKO, płatności blik, dodatkowe wzory kart debetowych. Jak i również pakiety ofert rabatowych, bezpłatny kredyt odnawialny oraz autooszczędzanie.

Z kontem dla młodych są większe szanse na kredyt studencki

PKO konto dla Młodych jest atrakcyjne przede wszystkim dla studentów. Ponieważ te osoby, które zdecydują się założyć konto w PKO, mogą znacznie szybciej starać się o kredyt studencki.

PKO BP w swojej ofercie dla młodych ludzi stawia na przyjazne i nowoczesne rozwiązania. To również zdecydowanie atrakcyjne rozwiązanie dla tych osób, które aktywnie korzystają z rachunku bankowego.

Po skończeniu przez posiadacza 26 lat konto przekształci się automatycznie w PKO Konto za Zero. Zmiana ta nie spowoduje utraty dotychczasowego numeru konta, loginu i hasła.Redakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl