Protegga – biuro rachunkowe, usługi księgowe w Rzeszowie

Odpowiedzialność za sprawne prowadzenie ksiąg rachunkowych stanowi kluczowy element w działalności każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od jego skali – czy to jednoosobowego biznesu, czy firmy zatrudniającej kilka lub nawet kilkudziesięciu pracowników. Decydując się na sposób zarządzania księgowością, przedsiębiorcy muszą wybrać między samodzielnym prowadzeniem ksiąg a zleceniem tego zadania doświadczonemu pracownikowi lub biuru rachunkowemu.

Biura rachunkowe są jednostkami biznesowymi, które mają uprawnienia do świadczenia różnorodnych usług z obszaru księgowości. W tych placówkach eksperci o specjalistycznych umiejętnościach – księgowi, prawnicy czy doradcy podatkowi. Kluczowym zakresem działalności biur rachunkowych jest prowadzenie różnych rodzajów księgowości, obejmującej zarówno uproszczone, jak i pełne formy. Oprócz tego wiele z nich oferuje obsługę z zakresu kadr i płac, wsparcie prawne oraz sporządzanie sprawozdań finansowych, dostarczając klientom kompleksową gamę usług. Szukasz sprawdzonego biura rachunkowego w Rzeszowie? Sprawdź ofertę biura Protegga!

Kompleksowa obsługa małych i dużych firm

Korzystanie z usług biura rachunkowego Protegga to gwarancja wygody i spokoju dla przedsiębiorcy. Zlecając księgowość specjalistom, unikasz samodzielnego zajmowania się podatkami, rozliczeniami czy windykacją. Biuro rachunkowe przejmuje obowiązki z formalnościami urzędowymi, co znacząco odciąża Twoją pracę. 

Dodatkowo odpowiedzialność za ewentualne błędy w prowadzonej księgowości leży po stronie biura. To także większy spokój, oszczędność czasu i możliwość skupienia się na rozwoju firmy dzięki szerokiej gamie usług oferowanych przez biura rachunkowe. Biuro rachunkowe Protegga oferuje szeroki zakres usług księgowych i doradczych dla różnego rodzaju przedsiębiorstw i osób prowadzących działalność gospodarczą.

Usługi księgowe

To szeroki zakres usług, w tym prowadzenie pełnej księgowości lub ewidencji przychodów i rozchodów, obsługa dokumentów finansowych, prowadzenie ewidencji środków trwałych i inwentaryzacji.

Księgi podatkowe

Rozliczenia podatkowe, deklaracje VAT, podatkowa księga przychodów i rozchodów, doradztwo w kwestiach podatkowych i optymalizacji podatkowej.

Kadry i płace

Biuro rachunkowe Protegga oferuje usługi związane z obsługą kadrową, takie jak przygotowywanie umów o pracę, rozliczanie wynagrodzeń, deklaracje ZUS oraz Urzędu Skarbowego, jak również prowadzenie ewidencji czasu pracy.

Biegły rewident

W Protegga istnieje także możliwość skorzystania z usług biegłego rewidenta. Jest to specjalista posiadający odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia do przeprowadzania audytów finansowych. Biegły rewident może analizować sprawozdania finansowe, identyfikować ryzyko finansowe oraz prowadzić audyty zgodnie z obowiązującymi standardami.

Poszukujesz biura rachunkowego w Rzeszowie? Zapoznaj się z ofertą biura Protegga!

Biuro Protegga dostosowuje swoje usługi do indywidualnych potrzeb klientów, zapewniając kompleksową obsługę księgowo-doradczą, w tym obszar rachunkowości, podatków, kadrowo-płacowy oraz doradztwo finansowe. Poszukujesz wsparcia w zakresie księgowości i doradztwa finansowego? Biuro rachunkowe Protegga oferuje wiele usług, dostosowanych do potrzeb różnorodnych firm i przedsiębiorców. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową, podatkową oraz kadrowo-płacową. Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły naszej oferty i zyskać pewność, że Twoje finanse są w najlepszych rękach!Redakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl