Przekorzystna pożyczka gotówkowa

Już niedługo zbliżają się święta Wielkanocne. Wielkanoc to okres gdzie zaczyna się wielkie gotowanie i sprzątania. To również dobra okazja na podreperowanie naszego budżetu. Dodatkowe pieniążki przydadzą się na produkty do wielkanocnych potraw. A także na chemię potrzebną do generalnych porządków. W tym czasie również sprzątamy w naszych szafkach i przygotowujemy się na sezon letni. Dlatego warto skorzystać z pożyczki Przekorzystnej bez zaświadczeń.

Przekorzystna pożyczka gotówkowa PEKAO

admin's rating
9.6
Pożyczka gotówkowa przekorzystna PEKAO
Oprocentowanie 10.0
Maksymalna kwota 9.5
Maksymalny okres kredytowania 9.5
Polecane 9.5

Plusy

  • Do 30 kwietnia RRSO tylko 5,99%
  • Do 15 000 zł bez zaświadczeń

Minusy

  • Prowizja 5,99%
  • Maksymalna kwota to 25 000 zł

Pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń do 15 000 zł

Bank Pekao SA jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Instytucja oferuje szeroką gamę produktów dla Klientów indywidualnych oraz firm. Są one dostępne w oddziałach, poprzez infolinię oraz Internet. Korzystając z formularza na stronie internetowej banku możemy złożyć wniosek o konto. Jak i również o kartę kredytową lub pożyczkę gotówkową.

Bank Pekao w ostatnim czasie bardzo reklamuje swoją pożyczkę gotówkową. Pożyczka udzielana jest z dość niskim oprocentowaniem w wysokości 5,99%. Oraz prowizją w wysokości 5,99%. Maksymalny okres spłaty dla tej pożyczki wynosi 24 miesiące. Pożyczka udzielana jest bez żadnych zabezpieczeń do kwoty 15 000 zł.

Promocja na tę pożyczkę gotówkową trwa do 30.04.2018 r.

Pożyczka gotówkowa PEKAO S.A.

Bank Pekao S.A. oferuje szeroki zakres pożyczek gotówkowych na dowolny cel. Możesz wybrać ekspresową pożyczkę gotówkową lub pożyczkę przekorzystną. Gotówkowa pożyczka Przekorzystna to łatwy i szybki sposób na zdobycie dodatkowych środków finansowych na dowolny cel. Ta pożyczka szybciej przybliży Cię do realizacji marzeń. Taką pożyczkę możemy przeznaczyć na remont mieszkania, na naprawę auta, na opłacenie lekarza. A także na zakupy przedświąteczne lub na wymarzony kurs.

Kredyt gotówkowy online, można uzyskać łatwo i wygodnie, bez wychodzenia z domu. Takie pożyczki pozwalają również na otrzymanie gotówki szybko i bez formalności. Coraz większą popularnością cieszą się tanie pożyczki gotówkowe dostępne przez Internet za pośrednictwem wniosku online.

W celu wzięcia pożyczki należy przyjść do oddziału banku. Lub wypełnić wniosek o pożyczkę znajdujący się na stronie internetowej banku. W formularzy wpisujemy imię i nazwisko oraz numer telefonu. Na zgłoszony wniosek oddzwoni do klienta doradca z banku.

Z pożyczki Przekorzystna może skorzystać każda osoba, która jest pełnoletnia.

Zalety pożyczki:

  • Bank oferuje niższe oprocentowanie oraz pożyczkę na dowód (nie trzeba dostarczać zaświadczenia o zatrudnieniu);
  • Możemy również spłatę pożyczonej pożyczki rozłożyć na 24 miesiące;
  • Możliwość spłaty pierwszej raty dopiero za 3 miesiące;
  • Brak konieczności posiadania konta w banku.

Sprawdź nasz ranking kredytów gotówkowych?

Ranking kredytów gotówkowychRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl