Alior Bank

Alior BankAlior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, który istnieje w Polsce od 2008 roku. Jest to bank nowego typu łączący zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami i produktami.

Alior Bank oferuje swoje produkty klientom indywidualnym, prowadzącym własną działalność, jak i przedsiębiorstwom. Bank ma do zaoferowania wiele produktów i usług bankowych obejmujących konta, kredyty. A także produkty depozytowe, karty płatnicze czy usługi maklerskie.

Produkty i promocje online Alior Banku



Do większości produktów klienci mają dostęp nie tylko w oddziałach, ale też przez Internet. Za jego pośrednictwem można m.in. założyć konto osobiste (składając wniosek internetowy), wnioskować o kredyt gotówkowy. A także o limit odnawialny w rachunku czy o kartę kredytową. Jest to możliwe dzięki Internetowemu Procesowi Kredytowemu. Internetowy Proces kredytowy to pierwsze rozwiązanie na świecie, które umożliwia uzyskanie kredytu całkowicie online. W zaledwie kilkadziesiąt sekund od złożenia wniosku, bez konieczności dostarczania czy podpisywania dokumentów w formie papierowej.



W lipcu 2012 r. Alior Bank udostępnił Klientom pierwszy na polskim rynku, bankowy kantor internetowy. Oferta banku kierowana jest głównie do najbogatszych i wymagających Klientów. Ponieważ oferowane usługi bankowe świadczone są na najwyższym poziomie.

Produkty i promocje online Alior Banku

Największym akcjonariuszem Banku jest Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna. Kontrolowany przez Skarb Państwa, który posiada około 29% akcji.

Najczęściej wyszukiwane informacje o Alior Banku

Jaki jest Kod SWIFT Alior Banku?

Jaki jest adres korespondencyjny i gdzie jest siedziba banku?

Infolinia Alior Banku

Logowanie do Alior Banku

Wniosek o kredyt w Alior Banku



W Alior banku można również składać wnioski online o kredyt. W ostatnim czasie najszybszą i najwygodniejszą opcją składania wniosków o kredyt jest złożenie go online. Takie rozwiązanie jest bardzo dobre, ponieważ nie musimy wychodzić z domu. W formularzy należy wypełnić podstawowe dane. Takie jak imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz PESEL. Należy również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. I taki o to wniosek przesłać do banku. W momencie, gdy bank dostanie takie zgłoszenie o kredyt. Konsultant skontaktuję się z klientem, aby załatwić inne wymagane formalności. Gdy decyzja będzie pozytywna pieniądze znajdą się na koncie klienta.

Produkty i promocje online Alior Banku

Alior Bank opinie

Opinie klientów o Alior Banku i jego kredytach. Kredyty gotówkowe w stały się w ostatnim czasie bardzo popularne. Co sądzą inni o produktach oferowanych przez bank dowiemy się tutaj:

Michał 30 lat:

  • Korzystałem z tego banku i moja ocena jest na +. Oferta i obsługa bardzo dobra — indywidualne podejście do klienta nie zależnie od zasobności portfela. Jasne zasady i dostosowanie oferty na dogodnych warunkach. Osobiście polecam. Kontakt z konsultantami telefonicznie na bardzo fajnym i miłym poziomie.

Eliza 24 lata:

  • Jak korzystam z ich kantoru internetowego i jestem bardzo zadowolona. Poza tym uważam, że mają dobre konto internetowe.

Seweryn 40 lat:

  • Mam konto w Alior od 4 lat i jakoś nie mam powodu do narzekania. Zapoznałem się z umową i regulaminem, a także z opłatami. Mam super konto dopasowane do mich indywidulnych potrzeb. Polecam

Anna 35 lat:

  • Super placówka i miła obsługa, polecam

Ewa 55 lat:

  • Świetny bank, jeżeli chcesz ulokować swoje pieniążki. Bank jest bardzo odpowiedni dla każdego. Świetne oprocentowanie ,bardzo wyszkolona i przemiła obsługa.

Produkty i promocje online Alior Banku

Alior Bank oddziały

BiałystokGliwiceKoszalinPiotrków TrybunalskiTarnów
Bielsko-białaGorzów WielkopolskiKrakówPłockToruń
BydgoszczGrudziądzLegnicaPoznańTychy
BytomInowrocławŁódźRadomWałbrzych
ChorzówJaworznoLublinRybnikWarszawa
CzęstochowaJelenia GóraMysłowiceRzeszówWłocławek
Dąbrowa GórniczaKaliszNowy SączSiedlceWrocław
ElblągKatowiceOlsztynSłupskZabrze
GdańskKielceOpoleSosnowiecZielona Góra
GdyniaKoninPiłaSzczecin

 







Redakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl