Credit Agricole infolinia

Jak zapewne wiesz, na rynku można znaleźć sporo banków i co za tym idzie, rzadko się zdarza, że dwie osoby mają konto w tym samym banku. Niektórzy mogą zadawać sobie pytanie, jak postępować, kiedy pojawią się problemy (jakiekolwiek)?

Przede wszystkim trzeba zacząć od tego, że każdy bank stara się pomóc klientom, dobro klientów jest najważniejsze. Co do sposobów kontaktu, możliwości są naprawdę różne i jedną z tych możliwości jest infolinia. Co więcej, infolinia będzie tematem tekstu, ale nie oznacza to skupiania się na różnych bankach, skupimy się tylko na jednym — weźmiemy pod uwagę tylko Credit Agricole.

Credit Agricole — kontakt z obsługą klienta

Co można powiedzieć na temat infolinii w Credit Agricole? Na pewno trzeba podkreślić, że bank stara się zaspokajać różne oczekiwania. Mówiąc wprost — klienci banku dzielą się w następujący sposób:

 • klienci indywidualni,
 • małe i średnie firmy,
 • przedsiębiorstwa,
 • klienci zainteresowani infolinią w języku angielskim.

Odnośnie do numerów kontaktowych, zacznijmy właśnie od klientów indywidualnych. Jeśli jesteś klientem indywidualnym, musisz wiedzieć, że obowiązują te oto numery:

 • 19 019,
 • z zagranicy i z komórek +48 71 35 49 009.

Interesuje Cię numer telefonu w przypadku małych i średnich firm? Co by nie mówić, sytuacja jest analogiczna, ponieważ znowu obowiązują dwa numery, ale nie ma wyboru (zresztą sytuacja będzie powtarzać się przy każdej grupie klientów).
Oto numery dedykowane małym i średnim firmom:

 • 801 333 666,
 • z zagranicy i z komórek +48 71 35 49 035.

Tak dochodzimy do przedsiębiorstw, oto numery, pod którymi można się kontaktować:

 • 801 70 65 50,
 • z zagranicy i z komórek +48 71 799 71 49.

Na koniec infolinia w języku angielskim — jeśli interesuje Cię infolinia w języku angielskim, zapisz sobie te oto numery:

 • 801 70 09 00,
 • z zagranicy i z komórek +48 71 799 71 99.

Co do dostępności, nie ma żadnych powodów do obaw, klienci mogą dzwonić o każdej porze. Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć o opłatach? Jeśli tak, również nie ma się o co martwić, opłata jest zgodna z taryfą operatora.

Infolinia Credit Agricole

O czym jeszcze przydałoby się powiedzieć? Ktoś może zapytać, jak długo trzeba czekać na połączenie? Na pewno jest to pytanie, w przypadku którego mogą pojawić się różne odpowiedzi i nie jest to coś, co powinno dziwić (wiele osób może mieć jakiś problem).
Trzeba też uczciwie przyznać, że czekanie na obsługę klienta może okazać się męczące, ale mimo to warto skorzystać z infolinii.

Co, jeżeli nie interesuje mnie skorzystanie z infolinii?

Zgodnie z tym, co zostało powiedziane na samym początku, możliwości kontaktu są różne. Czas więc zadać pytanie, na co mogą liczyć klienci Credit Agricole?
Najkrócej rzecz ujmując, najlepszą odpowiedzią jest możliwie szybkie zapoznanie się ze stroną banku (znalezienie danych kontaktowych nie powinno stanowić najmniejszych problemów).

Warto również zwrócić uwagę na to, że czasem pomoc nie jest konieczna. Mówiąc wprost — może zdarzyć się tak, że (przykładowo) rozwiązanie Twojego problemu znajduje się na stronie banku.Redakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl