Kredyt Konsolidacyjny PKO BP

PKO BP przygotował świetną ofertę kredytu konsolidacyjnego. Dlaczego uważamy, że ta oferta jest naprawdę dobra. Bank daje Nam możliwość dobrania dodatkowej kwoty do 25% kredyt, który konsolidujemy. Jest to dobra wiadomość, ponieważ jeśli konsolidujemy 100 000 zł to możemy dobrać jeszcze 25 000 zł. Jest to szansa, na dodatkowe środki. W wielu sytuacjach okazuje się, że inwestycja jest droższa niż zakładano, wtedy taka możliwość jest bardzo wygodna i pomocna dla klientów.

Kredyt Konsolidacyjny PKO BP

admin's rating
9.9
PKO BP logowanie stare
Oprocentowanie 10.0
Maksymalna kwota 9.5
Maksymalny okres kredytowania 10.0
Polecane 10.0

Plusy

  • Oprocentowanie tylko 11,6%
  • Można dobrać 25% konsolidowanej kwoty

Minusy

  • Maksymalna kwota tylko 120 000 zł

PKO kredyt konsolidacyjny

Wybór kredytu konsolidacyjnego w banku PKO BP to dobry wybór. Bank oferuje naprawdę niskie oprocentowanie na poziomie 11,6%. Ponadto można dobrać dodatkową gotówkę, co jest niezwykle ważne i pomocne w wielu sytuacjach. Szkoda, że można wziąć tylko do 120 000 zł kredytu, inne banki oferują konsolidację nawet do 200 000 zł. Jeśli jednak nasz kredyt jest mniejszy niż 120 000 zł to oferta PKO BP jest świetna.

Konsoliduj kredyt szybko i wygodnie

Przeniesienie kredytu jest niezwykle proste i wygodne. Wystarczy tylko wypełnić wniosek online, a resztą zajmie się bank. Oczywiście na początku doradca kredytowy z banku skontaktuje klientem. Wytłumaczy zasady, przedstawi wszystkie dodatkowe możliwości jakie oferuje bank w kredycie konsolidacyjnym.

Sprawdź nasz ranking kredytów konsolidacyjnych?

Ranking kredytów konsolidacyjnych

 Redakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl