Lokata na 12 miesięcy Santander Bank

lokata na 12 miesięcy Santander BankSantander Consumer Bank wychodzi na przeciw klientom i oferuje lokatę długoterminową, bo aż na 12 miesięcy. Jest to świetna lokata, ponieważ przy tak długim okresie oszczędzania oprocentowanie wynosi ponad 2%. Jeśli ktoś szuka lokaty długoterminowej to gorąco polecamy wybrać lokatę banku Santander, gdyż można ulokować gotówkę i mieć pewność, że przez cały rok będzie zarabiać.

Santander Bank lokata na 12 miesięcy

admin's rating
9.8
Santander Bank lokata na 12 miesięcy
Oprocentowanie 9.2
Maksymalna kwota 10.0
Okres lokaty 10.0
Polecane 10.0

Plusy

  • Okres lokaty 12 miesięcy
  • Oprocentowani 2,05%

Minusy

  • Tylko nowe środki

Lokata długoterminowa

Dobrych lokat bankowych nie ma obecnie dużo na rynku, a tym bardziej długoterminowych. Dlatego też doceniamy ofertę Banku Santander, który oferuje aż 2,05 na lokacie na 12 miesięcy. Szkoda, że jest to lokata tylko dla nowych środków, ale jeśli ktoś takimi dysponuje lub nie jest jeszcze klientem banku to jest w znakomitej sytuacji. Ta lokata jest właśnie dla niego. Minimalny wkład lokaty to 5000 zł.

Lokata na 12 miesięcy

PRzy lokatach długoterminowych trzeba dobrze zastanowić się, czy gotówka nie będzie potrzebna Nam wcześniej. Jeśli jesteśmy pewni to jest to dużo lepszy wybór niż lokaty na krótki okres, np. 3 miesięcy. Polecamy lokatę Santander Consumer Banku, bo jest to jedna z najlepszych lokat długoterminowych.

Sprawdź aktualny ranking lokat?

Ranking lokat bankowychRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl