Lokata bezkarna BGŻ Optima

lokata bezkarna BGŻ OptimaInternetowy bank BGŻ Optima cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów. Jest tak dzięki świetnym produktom, które mogą konkurować z tymi z tradycyjnej bankowości. Na szczególną uwagę po raz kolejny zasługują lokaty banku BGŻ Optima. Chcemy przedstawić naszym zdaniem obecnie najlepszą lokatę bankową na rynku finansowym w Polsce. Jest to lokata bezkarna w banku BGŻ Optima.

BGŻ Optima Lokata Bezkarna

admin's rating
9.9
BGŻ Optima Lokata Bezkarna
Oprocentowanie 10.0
Maksymalna kwota 9.8
Okres lokaty 9.8
Polecane 10.0

Plusy

  • Oprocentowanie aż 3,5%
  • Gwarancja wypłaty naliczonych odsetek w przypadku wcześniejszego zerwania

Minusy

  • Tylko dla nowych klientów
  • Tylko na 3 miesiące

Lokata z gwarancją naliczania odsetek

Jednym z ważniejszych aspektów lokat jest możliwość ich wcześniejszego zerwania bez utraty naliczonych odsetek. Lokata terminowe są na parę miesięcy, w tym czasie sytuacja może ulec zmianie i możemy potrzebować tych środków. Jeśli nie mamy gwarancji naliczania odsetek to całe dotychczasowe oszczędzanie jest bez sensu, bo nic nie zarobimy. Lokata bezkarna gwarantuje Nam wypłatę naliczonych odsetek, w przypadku wcześniejszego zerwania.

Najwyżej oprocentowana lokata

Obecnie nie ma na rynku lepiej oprocentowanej lokaty bankowej. Żadna z lokat nie oferuje tak jak lokata bezkarna 3,5%. Klienci powinni to docenić i zaufać internetowej lokacie, która jest w 100% bezpieczna. Zachęcamy do złożenia wniosku, bo pieniądze powinny zarabiać, a nie leżeć.

Sprawdź aktualny ranking lokat?

Ranking lokat bankowychRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl