eKonto – konto osobiste mBank

konto bankowe standard w mBankuPomimo wielu zmian eKonto mBanku nadal zajmuje wysoką pozycję w rankingach kont bankowych w Polsce. W ofercie placówki bankowej znajdziemy eKonto standard i plus, które spełniają różne potrzeby klientów. Na co mogą liczyć posiadacze każdego pakietu?

eKonto w mBanku

admin's rating
9.9
eKonto w mBanku
Koszty 9.9
Bankowość Internetowa 10.0
Polecane 10.0
Inne bonusy 9.5

Plusy

  • 0 zł za prowadzenie
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów od kwoty 100 zł
  • 0 zł za BLIK i potwierdzenie smsem

Minusy

  • Brak

Konto mBank

Obecnie nowi klienci mBanku mają do wyboru dwa warianty eKonta. eKonto w pakiecie Standard to podstawowy rachunek bankowy, który będzie dobrym rozwiązaniem dla osób wykonujących większość transakcji przez Internet. Właściciel konta nie będzie musiał ani płacić za jego prowadzenie, ani zasilać go regularnie środkami. Dodatkowo będzie mógł wypłacić pieniądze z bankomatów BZ WBK, Planet Cash i Euronet bez obciążania rachunku.

eKonto Plus polecane jest szczególnie osobom, które otrzymują regularne wpływy na konto i większość operacji wykonują w oddziałach mBanku. Tego typu konto będzie darmowe pod warunkiem, że nasz rachunek zostanie zasilony minimalną kwotą 1000 zł co miesiąc. W przeciwnym razie będziemy musieli zapłacić 5 zł za prowadzenie eKonta Plus. Atutem takiego pakietu jest możliwość bezpłatnego zlecenia przelewów wewnętrznych i zewnętrznych w placówkach mBanku oraz wpłacania i wypłacania gotówki w oddziałach mBanku. Użytkownicy eKonta z taryfą Plus mogą za darmo wypłacać pieniądze z każdego bankomatu w Polsce.

Załóż eKonto w mBanku

mBank eKonto

O rachunku osobistym w mBanku powinna pomyśleć każda osoba, której zależy na niskich opłatach za prowadzenie konta i unikalnych usługach dodatkowych. Na korzyść eKonta przemawia przede wszystkim fakt, że nowemu klientowi proponuje się wiele możliwości dostosowania rachunku osobistego do jego indywidualnych potrzeb. Dodatkowo osoby, które założą konto w ramach promocji „Lepiej z eKontem”, mogą liczyć na premię w wysokości nawet 650 zł i gwarancję niezmienności opłat na okres dwóch lat. Wzięcie udziału w Money Manii da nam z kolei szansę na otrzymanie 150 zł na zakupy w sklepie internetowym eobuwie.pl. 

Załóż eKonto w mBanku

Sprawdź aktualny ranking kont osobistych?

Ranking kont osobistychRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl