Konto 360 Millennium Bank

Millennium Bank konto 360Bank Millennium ceni sobie nowoczesność i funkcjonalność, dlatego właściciele konta 360 mogą korzystać z aplikacji mobilnej, która umożliwia spłacanie karty, zakładanie lokaty, ale też wypłaty gotówki z bankomatów bez karty.  Aby tego było mało, nowi klienci mogą zyskać nawet 450 zł premii w ramach promocji. 

Konto osobiste 360 Millennium Bank

admin's rating
10
Konto osobiste 360 Millennium Bank
Koszty 10.0
Bankowość Internetowa 10.0
Polecane 10.0
Inne bonusy 10.0

Plusy

  • 0 zł za prowadzenie
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów
  • 0 zł za przelewy online, mobilne, BLIKiem
  • Dodatkowe korzyści jak: limit na koncie, Happy Hours i inne

Minusy

  • Brak

Konto 360

Konto 360 nie jest całkowicie darmowe, dlatego powinny o nim pomyśleć osoby, które będą w stanie zasilić swój rachunek o kwotę co najmniej 1000 zł miesięcznie. Konto osobiste proponowane przez Bank Millennium nie będzie też atrakcyjne, jeśli nie wykonamy transakcji bezgotówkowej kartą w ciągu miesiąca. Spełniając oba warunki, możemy jednak liczyć na wiele korzyści w postaci darmowego prowadzenia konta, wykonywania internetowych przelewów krajowych czy realizacji zleceń stałych i poleceń zapłaty. Ponadto właściciele konta 360 zostaną zwolnienia z opłat za kartę i wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce i za granicą.

Millennium Konto 360

Załóż konto 360 w Banku Millennium

Bank Millennium posiada aplikację mobilną, która umożliwia spłacenie karty, założenie lokaty, ale też zarządzanie ROR-em. O jej popularności świadczy też możliwość logowania się za pomocą odcisku palca zamiast PIN-u. Dzięki aplikacji klient może skorzystać z dobrego oprocentowania lokaty, które wynosi 2,25 % w skali roku. Właściciele konta 360 mają również dostęp do systemu płatności mobilnych BLIK, który pozwala na wypłaty gotówki z bankomatów bez karty i dokonywanie płatności w sklepie za pomocą telefonu.

Bank Millennium Konto osobiste

Posiadacze konta 360 będą mogli skorzystać z dwóch promocji  „Zyskaj 360 zł” i “Lubię to polecam” i zyskać dodatkowe pieniądze. W przypadku pierwszej z nich możemy liczyć na 2% zwrotu za wykonane transakcje kartą i 10 % zwrotu za płatności BLIK-iem. W ramach promocji „Lubię to polecam”, otrzymamy bilety do kina, bony do Empiku lub 10 % zwrotu za płatności kartą lub BLIK-iem.

Załóż konto 360 w Banku Millennium

Sprawdź aktualny ranking kont osobistych?

Ranking kont osobistychRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl