Konto Optymalne BNP BGŻ Paribas

Konto Optymalne BNP BGŻ ParibasKonto Optymalne jest sztandarowym produktem bankowym w BGŻ BNP Paribas. Prowadzenie rachunku osobistego jest darmowe, podobnie jak wypłata środków z bankomatów Planet Cash. Sprawdź, dlaczego warto wybrać takie rozwiązanie.

Konto Optymalne BNP BGŻ Paribas

admin's rating
9.8
Konto Optymalne BNP BGŻ Paribas
Koszty 9.7
Bankowość Internetowa 10.0
Polecane 9.5
Inne bonusy 10.0

Plusy

  • 0 zł za prowadzenie i kartę
  • Do 300 zł zwrotu za płatności mobilne

Minusy

  • Brak

BGŻ konto osobiste

Konto Optymalne wydaje się jedną z najlepszych propozycji pod względem korzyści i kosztów. BGŻ BNP Paribas oferuje całkowicie darmowe prowadzenie rachunku osobistego i obsługę karty debetowej. O takim rozwiązaniu powinny szczególnie pomyśleć osoby aktywne, które często korzystają z karty płatniczej. Nowi klienci nie zapłacą prowizji za wykonywanie przelewów internetowych i wypłatę gotówki z bankomatów własnych banku i Planet Cash. Za skorzystanie z innych bankomatów w kraju zapłacimy 5 zł i za granicą – 10 zł. 

Załóż konto Optymalne w BGŻ BNP Paribias

Darmowe będzie też wydanie karty debetowej MasterCard Debit, która pozwala na wykonywanie szybkich płatności w sklepach, płatności elektroniczne, ale też wypłatę gotówki z bankomatów. Do dyspozycji każdego klienta BGŻ BNP Paribas będzie bankowość internetowa, aplikacja mobilna i darmowe konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 1,8% w skali roku. Dodatkowo klient może odzyskać 2% wydanych pieniędzy na zakupy (maksymalnie 25zł/miesiąc i 300 zł rocznie).

BGŻ BNP Paribas konto bankowe

Aby założyć Konto Optymalne, klient musi wypełnić wniosek, który znajdzie na stronie internetowej banku. BGŻ BNP Paribas wymaga załączenia przedniej i tylnej strony dowodu osobistego w formacie png, jpg lub pdf. Umowę do podpisania, login i kartę debetową przywiezie do nas kurier, którego zadaniem będzie też dodatkowo sprawdzenie naszej tożsamości.

Załóż konto Optymalne w BGŻ BNP Paribias

Sprawdź aktualny ranking kont osobistych?

Ranking kont osobistychRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl