Konto osobiste WBK Bank Zachodni

Konto osobiste WBK Bank ZachodniNiedawno w ofercie Banku Zachodniego WBK pojawiła się nowa usługa dedykowana klientom indywidualnym. Proponowane konto osobiste będzie bezwarunkowo darmowe co oznacza, że nie zapłacimy ani za jego otwarcie, ani za jego prowadzenie.  W tym artykule odpowiadamy, dlaczego warto założyć rachunek osobisty w BZ WBK.

Konto osobiste WBK Bank Zachodni

admin's rating
9.7
Konto osobiste WBK Bank Zachodni
Koszty 9.5
Bankowość Internetowa 10.0
Polecane 9.5
Inne bonusy 9.7

Plusy

  • 0 zł za prowadzenie
  • 0 zł za kodySMS i przelewy ELIXIR
  • Zwrot za rachunki opłacone z konta

WBK konto

Dobrą wiadomością dla nowych klientów jest to, że konto osobiste w BZ WBK jest całkowicie darmowe. Innymi słowy będziemy zwolnieni z opłat za prowadzenie rachunku. Bezpłatne będzie korzystanie z wpłatomatów własnych banku. Warto jednak uważać, ponieważ wpłacenie pieniędzy na konto w oddziale banku może nas kosztować 5 zł lub 10 zł.

Załóż konto osobiste w WBK Banku Zachodnim

Bank Zachodni WBK jest bardzo stabilny pod względem finansowym i technicznym, dlatego właściciele konta osobistego nie będą musieli obawiać się o awarie bankowości elektronicznej lub brak promocji dla obecnych klientów. Osoby, które zdecydują się na otworzenie rachunku osobistego będą mogły skorzystać z oferty specjalnej, czyli wyższego oprocentowania 1,5% do 20 000 zł. Warunek jest jeden: konto osobiste musi być zasilone co najmniej kwotą 20 zł w ciągu miesiąca. Bardziej atrakcyjny wydaje się zwrot 1% wykonanych przelewów na rachunki. Maksymalnie bank może nam zwrócić 25 zł miesięcznie.

Konto bankowe w Banku Zachodnim

Bank Zachodni WBK daje swoim klientom możliwość wyboru opłaty miesięcznej za kartę debetową. Z naszego konta może być pobierane 3 zł miesięcznie, niezależnie od ilości wykonywanych przelewów. Możemy też zgodzić się na opłatę 5 zł lub 0 zł. Z opłaty zostaniemy zwolnieni wtedy, gdy wykonamy 5 transakcji bezgotówkowych lub zrealizujemy transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 500 zł.

Załóż konto osobiste w WBK Banku Zachodnim

Opłacie będzie podlegać też wypłacanie gotówki z bankomatów. Prowizje nie będą obowiązywały osoby, które nie ukończyły 26 roku życia. Niekorzystne będzie też korzystanie z bankomatów za granicą. W tym przypadku bank pobierze 5 zł z konta młodych klientów i 10 zł – z konta starszych. 

Sprawdź aktualny ranking kont osobistych?

Ranking kont osobistychRedakcja

tel: 660 758 369

mail: biuro@eevolution.pl